Restauracja Folkówka

Folkówka Tylicz

Restauracja FOLKÓWKA położona w samym Rynku w Tyliczu (7km od Krynicy-Zdrój) od niedawna widnieje na kulinarnej mapie Sądecczyzny. Swoją nazwą i wystrojem nawiązuje do folkloru i kultury ludowej Nadpopradzia i Łemkowszczyzny.

 

Lokalizacja z dala od zgiełku miasta, jak również wystrój wnętrza: wzory damskich spódnic ludowych błękicior, malowane polne kwiaty, haftowane zazdrostki, rzeźby i obrazy lokalnych twórców ludowych tworzą tło dla tego co dla nas najważniejsze, czyli dla tradycyjnej polskiej kuchni, pełnej regionalnych dań, ręcznie lepionych pierogów, dań mięsnych, serów i grzybów, jak i potraw sezonowych związanych również z polską kulturą i obchodzonymi świętami, które oddają w pełni bogactwo smaków i aromatów.

Folkówka Tylicz Folkówka Tylicz

 

Rodzinna i domowa atmosfera, doświadczenie oraz miła i profesjonalna obsługa sprawiają, że nasi Goście przybywają do nas zarówno na codzienne obiady jak i na rodzinne czy firmowe imprezy. Wnętrze restauracji to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia.

Folkówka Tylicz Folkówka Tylicz

 

FOLKÓWKA jest przystosowana również dla dzieci - przygotowaliśmy specjalne menu, mamy kącik zabaw i  krzesełka dla najmłodszych.

folkówka tylicz

Zapraszamy na nasz profil Facebook/Restauracja Folkówka Tylicz, gdzie znajdziecie aktualne wydarzenia i wiele ciekawostek dotyczących naszego lokalu.

folkówka tylicz folkówka tylicz

                      folkówka tylicz folkówka tylicz restauracja restauracja tylicz

Restauracja "Folkówka"

ul. Rynek 16A

Tylicz

tel. 884000865

e-mail: folkowka@gmail.com