Ferie z dzieckiem

Ferie w górach z dzieckiem w Tyliczu / k.Krynicy-Zdrój

Ferie dla rodzin z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego to aktywny czas dla miłośników białego szaleństwa połączony z wypoczynkiem w urokliwym miejscu. Tylicz zimą zamienia się w  narciarską wioskę i jest znakomitą bazą dla narciarzy.

 domki zimą ferie z dzieckiem Tylicz domki zimą ferie z dzieckiem Tylicz domki zimą ferie z dzieckiem Tylicz domki zimą ferie z dzieckiem Tylicz

Oferta tej górskiej miejscowości skierowana jest szczególnie do rodzin z dziećmi, a gwarancją dobrego, zimowego wypoczynku na śniegu są dwie nowoczesne stacje narciarskie: Master-ski  i TYLICZ.ski.  Oprócz kolei krzesełkowych i wyciągów orczykowych, specjalnie dla dzieci zainstalowano wyciągi taśmowe oraz przygotowano sale do zabaw. Dodatkowo na stacji narciarskiej TYLICZ.ski istnieje możliwość pozostawienia dziecka pod fachową opieką w bawialni "Leśna Chatka".

sala zabaw ferie z dzieckiem Tylicz

ferie z dzieckiem Tylicz narty ferie z dzieckiem Tylicz narty  

Nasza propozycja  na spędzenie zimowego urlopu z dziećmi  to:  aktywny wypoczynek  na nartach, popołudniowe ciekawe animacje dla dzieci w sali zabaw,  wieczorny seans w Ruskiej Bani, kulig z pochodniami czy integracyjny wieczór przy ognisku z kapelą góralską.

domki zimą ferie z dzieckiem Tylicz ferie z dzieckiem Tylicz narty

Gościnny Dom w Tyliczu jest znakomitym miejscem na zimowy narciarski wyjazd. Jaworzyna Krynicka, Słotwiny, Wierchomla to stacje narciarskie oddalone od obiektu o kilkanaście kilometrów. Stacja Master-Ski znajduje się w odległości 500 m, a  Stacja Narciarska TYLICZ.ski  jest usytuowana ok. 1500 m od Gościnnego Domu.

Nasza ofeta skierowana jest do rodzin z dziećmi. Przytulne, przestronne pokoje i apartamenty  oraz bogata infrastruktura narciarska okolicy sprawiają, że to znakomity wybór na spędzenie wymarzonego urlopu.

gościnny dom noclegi tylicz zima gościnny dom noclegi tylicz gościnny dom noclegi tylicz gościnny dom noclegi tylicz

 

Bezpośrednie wyjście na trasy biegowe oraz własna wypożyczalnia nart - to z pewnością dodatkowe atuty podczas zimowego pobytu, a przechowalnia sprzętu daje komfort pozostawienia rzeczy po aktywnym dniu na stoku.

Od lat naszą pasją jest narciarstwo biegowe . W ofercie posiadamy autoryzowany serwis TOKO, centrum testowe marki Rossignol i ponad 140 kompletów nart biegowych, w tym również dla dzieci.

domki zimą ferie z dzieckiem Tylicz

Dla amatorów narciarskich przygód przygotowaliśmy  wiele możliwości  doskonalenia  swoich umiejętności. Szkoła Narciarska POMARAŃCZA prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe na stoku Stacji Narciarskiej TYLICZ.ski. Doświadczona kadra trenerów  oraz różnorodne formy zajęć  na śniegu gwarantują  moc pozytywnych wrażeń.

Prowadzimy zajęcia w grupach dla dorosłych -  Akademię dla Rodzica-  to nowość, która pozwala przełamać bariery i wspólnie się motywować w trakcie zajęć  z innymi rodzicami. Szkolenie odbywa się w tych samych godzinach zarówno dla dzieci jak też dorosłych co daje komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Dla najmłodszych narciarzy przygotowaliśmy projekt szkolenia w grupach -  Akademię Kubusia-Przedszkole Narciarskie, które łączy intensywną naukę jazdy na nartach ze świetną zabawą z rówieśnikami. Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku w godzinach od 10-13.00,  a na zakończenie każdego kursu organizujemy zawody sportowe oraz wręczamy pamiątkowy dyplom i medal.  Do starszych dzieci kierujemy ofertę Ski Rider – są to grupy o zaawansowanych umiejętnościach, a zajęcia często skupiają się na doskonaleniu jazdy sportowej na tyczkach.

ferie z dzieckiem Tylicz narty ferie z dzieckiem Tylicz narty ferie z dzieckiem Tylicz narty ferie z dzieckiem Tylicz narty

Po powrocie z nart proponujemy cykl warsztatów tematycznych w sali zabaw- m. in. z szycia misia pluszowego, ceramiki, pamiątkowych magnesów czy kolorowych ramek na zdjęcie. Podczas zajęć dzieci tworzą pamiątkę z ferii zimowych w Tyliczu.

domki w górach z animacjami dla dzieci domki w górach z animacjami dla dzieci                   domki w górach z animacjami dla dzieci domki w górach z animacjami dla dzieci

Dla rodziców w tym czasie najlepszą propozycją będzie Ruska Bania - klimatyczna sauna opalana drewnem bukowym i balia z ciepłą wodą i hydromasażem.


 domki zimą ferie z dzieckiem Tylicz

Początek każdego tygodnia to tradycyjna już biesiada z kapelą góralską HOWERNA i regionalnymi przysmakami. Biesiada góralska w szałasie to sposób na integrację oraz czas, w którym możemy bliżej poznać oczekiwania naszych Gości i opowiedzieć o regionie.

Zimowy wypoczynek z dzieckiem to oprócz szaleństwa na pobliskich stokach, możliwość spróbowania swoich sił w narciarstwie biegowym. Dlatego organizujemy grupowe zajęcia na trasie biegowej. Zapewniamy sprzęt oraz profesjonalnego instruktora narciarstwa biegowego i zachęcamy wszystkich, aby poznali atuty biegania na nartach.

Pośród wielu atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla Gości sczególnie polecamy kuligi na górę Łan czy wyprawy skuterami śnieżnymi.  Podziwianie zimowych krajobrazów Beskidów w obu przypadkach są zagwarantowane.

Zapraszamy www.goscinnydom.com

Zapraszamy www.domazalia.pl

gościnny dom noclegi tylicz

FERIE DLA RODZIN Z DZIEĆMI, NARTY Z DZIECKIEM, PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE, KULIG, RUSKA BANIA, NARTY BIEGOWE DLA DZIECI, NAUKA JAZDY NA NARTACH, TYLICZ.ski, MASTER-SKI, NARTY TYLICZ/KRYNICA, TRASA BIEGOWA W TYLICZU, AKTYWNY WYPOCZYNEK W GÓRACH