Gościnny Dom w Tyliczu

Gościnny Dom – prawdziwy wypoczynek z naturą

Gospodarstwo agroturystyczne Farma LaMa w Tyliczu, znajduje się w malowniczej części Beskidu Sądeckiego, zaledwie 6 km od centrum Krynicy-Zdroju.

gościnny dom noclegi tylicz gościnny dom noclegi tylicz

Gościnny Dom to miejsce stworzone z myślą o wypoczynku w zgodzie z naturą na ternie gospodarstwa agroturystycznego.  Na początku była stadnina koni, potem rodził się koncept hotelu, pensjonatu, a w końcu powstał dom, który ugości każdego. Przyjedź do nas po wypoczynek z widokiem na zieleń, po kąpiele w saunie, po spacery na łące, po wytchnienie na hamaku – przyjedź po prawdziwy wypoczynek w górach.

gościnny dom noclegi tylicz gościnny dom noclegi tylicz gościnny dom noclegi tylicz

Dla Gości przygotowaliśmy przestronne pokoje typu standard, standard plus a także apartamenty dwu-poziomowe. Każdy z nich ma niepowtarzalny charakter – a unikalny klimat nadają im wszechobecne drewno i kamień. Apartamenty posiadają aneksy kuchenne oraz kominki, gdzie w chłodniejsze dni możesz ogrzać dłonie i zapomnieć o problemach świata.

gościnny dom noclegi tylicz gościnny dom noclegi tylicz gościnny dom noclegi tylicz gościnny dom noclegi tylicz

Cywilizacji u nas tyle co potrzeba i nic więcej. Podłogi są drewniane, piece kaflowe, a meble wcale nie są nowe. Pobyt w Gościnnym Domu to oderwanie się od codziennego zgiełku, możliwość wyciszenia, wypoczynku na łonie natury bez telewizorów, tabletów i innych „złodziei czasu”.

gościnny dom noclegi tylicz gościnny dom noclegi tylicz

gościnny dom jazda konna tylicz

Kiedy wyjdziesz  za  bramę stadniny, spotkasz ciszę i spokój. Możesz spacerować po ścieżkach wokół góry Łan, po drodze trafisz na pola ozdobione kwietnymi łąkami, stada krów i owiec. Zobaczysz cudowne widoki  Beskidów i poczujesz zapach skoszonej trawy.

góra łan noclegi tylicz jazda konna farma lama

Dzieci będą jeździć konno, głaskać i karmić zwierzęta i szukać z nimi wspólnego języka.

gościnny dom noclegi tylicz gościnny dom noclegi tylicz jazda konna farma lama jazda konna farma lama

CZEKAMY NA CIEBIE O KAŻDEJ PORZE ROKU

ZIMOWY WYPOCZYNEK W TYLICZU

Dwie nowoczesne stacje narciarskie, trasy narciarstwa biegowego, ślizgawka pod gołym niebem, kulig z zaprzęgiem konnym - to tylko kilka propozycji dla Gości, którzy odwiedzą Goscinny Dom zimą.

Obiekt posiada doskonałą lokalizację dla narciarzy - zaledwie 500 m od Stacji Narciarskiej Master-Ski oraz 1200 m od  Stacji Tylicz.ski.  Dodatkowo tuż za bramą znajduje się turystyczna trasa biegowa na górę Łan.  

Dla miłośników saunowania możemy zaproponować wieczór w ruskiej bani i bali z hydromasażem, a dla rodzin z dziećmi warsztaty i kulig na ternie farmy.  

Do dyspozycji Gości oddajemy również salę telewizyjną i salę kominkową oraz miejsce na ognisko. 

gościnny dom na narty gościnny dom na narty

  gościnny dom noclegi tylicz  

 

KONTAKT  I REZERWACJE :

www.goscinnydom.com

tel. 720102030