Gościnny Dom w Tyliczu

Gościnny Dom – prawdziwy wypoczynek z naturą

Gospodarstwo agroturystyczne Farma LaMa w Tyliczu, znajduje się w malowniczej części Beskidu Sądeckiego, zaledwie 6 km od centrum Krynicy-Zdroju.

gościnny dom noclegi tylicz gościnny dom noclegi tylicz

Gościnny Dom to miejsce stworzone z myślą o wypoczynku w zgodzie z naturą na ternie ekologicznej farmy.  Na początku była stadnina koni, potem rodził się koncept hotelu, pensjonatu, a w końcu powstał dom, który ugości każdego. Przyjedź do nas po wypoczynek z widokiem na zieleń, po kąpiele w saunie, po spacery na łące, po wytchnienie na hamaku – przyjedź po prawdziwy wypoczynek w górach.

gościnny dom noclegi tylicz gościnny dom noclegi tylicz gościnny dom noclegi tylicz

Dla Gości przygotowaliśmy przestronne pokoje typu standard, standard plus a także apartamenty dwu-poziomowe. Każdy z nich ma niepowtarzalny charakter – a unikalny klimat nadają im wszechobecne drewno i kamień. Apartamenty posiadają aneksy kuchenne oraz kominki, gdzie w chłodniejsze dni możesz ogrzać dłonie i zapomnieć o problemach świata.

gościnny dom noclegi tylicz gościnny dom noclegi tylicz gościnny dom noclegi tylicz gościnny dom noclegi tylicz

Cywilizacji u nas tyle co potrzeba i nic więcej. Podłogi są drewniane, piece kaflowe, a meble wcale nie są nowe. Pobyt w Gościnnym Domu to oderwanie się od codziennego zgiełku, możliwość wyciszenia, wypoczynku na łonie natury bez telewizorów, tabletów i innych „złodziei czasu”.

gościnny dom noclegi tylicz gościnny dom noclegi tylicz

gościnny dom jazda konna tylicz

Kiedy wyjdziesz  za  bramę stadniny, spotkasz ciszę i spokój. Możesz spacerować po ścieżkach wokół góry Łan, po drodze trafisz na pola ozdobione kwietnymi łąkami, stada krów i owiec. Zobaczysz cudowne widoki  Beskidów i poczujesz zapach skoszonej trawy.

góra łan noclegi tylicz jazda konna farma lama

Dzieci będą jeździć konno, głaskać i karmić zwierzęta i szukać z nimi wspólnego języka.

gościnny dom noclegi tylicz gościnny dom noclegi tylicz jazda konna farma lama jazda konna farma lama

CZEKAMY NA CIEBIE O KAŻDEJ PORZE ROKU

ZIMOWY WYPOCZYNEK W TYLICZU

Dwie nowoczesne stacje narciarskie, trasy narciarstwa biegowego, ślizgawka pod gołym niebem, kulig z zaprzęgiem konnym - to tylko kilka propozycji dla Gości, którzy odwiedzą Goscinny Dom zimą.

Obiekt posiada doskonałą lokalizację dla narciarzy - zaledwie 500 m od Stacji Narciarskiej Master-Ski oraz 1200 m od  Stacji Tylicz.ski.  Dodatkowo tuż za bramą znajduje się turystyczna trasa biegowa na górę Łan.  

Dla miłośników saunowania możemy zaproponować wieczór w ruskiej bani i bali z hydromasażem, a dla rodzin z dziećmi warsztaty i kulig na ternie farmy.  

Do dyspozycji Gości oddajemy również salę telewizyjną i salę kominkową oraz miejsce na ognisko. 

gościnny dom na narty gościnny dom na narty

BEZTROSKIE WAKACJE W BESKIDACH

Gościnny Dom to doskonałe miejsce na rodzinny pobyt w otoczeniu natury i prawdziwy, spokojny wypoczynek.

Latem położenie obiektu, bliskość szlaków pieszych, nauka jazdy konnej, wycieczki w teren oraz mini - zoo  to propozycja na beztroskie wakacje dla rodzin z dziećmi.

Dodatkowo stworzyliśmy program zajęć i animacji, tak, aby wakacje w Tyliczu pozostały w pamięci na długi czas.

Zapraszamy miłośników górskich wędrówek oraz wycieczek rowerowych. Polecamy zwiedzanie okolicznych zabytków (m.in. szlak architektury cerkiewnej), spacery do źródeł wód mineralnych, wypoczynek w dobrym klimacie oraz czystym górskim powietrzu.

  gościnny dom noclegi tylicz dla dziecigościnny dom noclegi tylicz dla dzieci gościnny dom noclegi tylicz dla dzieci gościnny dom noclegi tylicz dla dzieci

Biesiady góralskie przy ognisku, wycieczki piesze,  spływy pontonowe, park linowy wypoczynek w górach...

biesiady wakacje noclegi Tylicz wycieczki Tylicz nocleg Gościnny Dom biesiady wakacje noclegi Tylicz gościnny dom noclegi tylicz  spływ pontonowy

 

KONTAKT  I REZERWACJE :

biuro@goscinnydom.com

www.goscinnydom.com

tel. 512 121 500

 

 

PAKIET BEZTROSKIE WAKACJE 2021 - GOŚCINNY DOM W TYLICZU >>