Animacje

Wypoczynek z dzieckiem 

Ferie /Wakacje w górach z dzieckiem – Animacje dla dzieci

Zapraszamy do Pensjonatu W Dolinie Tylicza na spokojony, rodzinny wypoczynek w górach Beskidu Sądeckiego - www.wdolinietylicza.pl NOWY KAMERLANY PENSJONAT DLA RODZIN Z DZIEĆMI

 

W czasie wakacji oraz ferii zimowych proponujemy pobyty pakietowe z różnorodnymi atrakcjami dla całej Rodziny.  Organizujemy warsztaty i animacje dla dzieci, ale również wspólne spędzanie czasu przy ognisku czy podczas wycieczki z przewodnikiem górskim. Latem zapraszamy na przejażdżkę bryczką po okolicy, a zimą na kulig z pochodniami. Oferujemy Państwu zagospodarowaną przestrzeń z basenem i placem zabaw.

wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach

Zajęcia dla dzieci wybieramy tak, aby dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach, znalazły coś dla siebie.

Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy długą listę ciekawych zajęć sportowych, plastycznych czy wspólnych zabaw z animatorką.

Kącik zabaw wyposażony jest w bardzo dużą ilość gier planszowych, puzzli  oraz książek dla najmłodszych dzieci.  A to świetna alternatywa na spędzenie czasu bez telewizji i komputera. Nasi najmłodsi Goście mogą pozostać pod opieką animatorki.

sala zabaw wakacje z dzieckiem sala zabaw wakacje z dzieckiem sala zabaw wakacje z dzieckiem

 

Warsztaty i animacje – podczas których dzieci tworzą pamiątkę z ferii lub wakacji w górach

- ZAJĘCIA PLASTYCZNE – szczególnie rozwijają kreatywność, wyobraźnię u dzieci, ale również  kształtują zdolności manulane.   Na naszej liście mamy już bardzo wiele takich zajęć i ciągle szukamy nowych. Są to: decupage na deskach i słoikach, scrabooking, dekorowanie kartek pocztowych, ozdabianie zakładek do książek, malowanie kamieni,  tworzenie ramek na zdjęcie,  przygotowanie kolorowej ekotorby  czy tworzenie obrazka na desce.  Przy pomocy kleju, włóczek, guzików, kawałków drewna powstają ciekawe prace, które dzieci zabierają ze sobą.

wakacje z dzieckiem animacje warsztatywakacje z dzieckiem animacje warsztaty wakacje z dzieckiem animacje warsztaty wakacje z dzieckiem animacje warsztaty  wakacje z dzieckiem animacje warsztaty wakacje z dzieckiem animacje warsztaty

- WARSZTATY "TAŃCOWAŁA IGŁA Z NITKĄ" – to zabawa z materiałem, filcem, guzikami i włóczką.  Podczas warsztatów dzieci tworzą misia własnego pomysłu, a wszystko pod fachowym okiem i dzięki współpracy z Pracownią Pero Bebe.

wakacje z dzieckiem animacje warsztaty wakacje z dzieckiem animacje warsztaty

- WARSZTATY CERAMIKI – skąd się bierze glinę, jak z nią postępować oraz w jakiej temperaturze ją wypalać? Tego właśnie można dowiedzieć się podczas warsztatów ceramicznych. A oprócz tego, efekty zabawy z gliną – to wspaniała pamiątka z Tylicza.

wakacje z dzieckiem animacje warsztaty wakacje z dzieckiem animacje warsztaty

- WARSZTATY "Z INNEJ BAJKI" – to efekt współpracy z niezwykłą Jolą Richter Magnuszewską, znaną ilustratorką książek dla dzieci. Podczas zajęć, dzieci mogą poznać tajniki powstawania ilustracji, ale również spróbować swoich sił w tworzeniu bajkowej postaci – i to w różnorodnych technikach.

wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach

- WARSZTATY EDUBALL – to znakomita forma zajęć edukacyjno- sportowych.  Gry i zabawy dla dzieci prowadzone są przy pomocy kolorowych piłek.  Litery, cyfry oraz znaki umieszczone na piłkach pozwalają na wszechstronne ich  wykorzystanie w różnych obszarach nauki. Dzieci uczestniczące w zajęciach ruchowych z EDUballami zdobywają wiedzę i umiejętności, nie tylko ruchowe, ale również z języka polskiego, matematyki czy języków obcych .

ZAJĘCIA SPORTOWE Z ELEMENTAMI PIŁKI NOŻNEJ- prowadzone przez trenera na naszym boisku.  To ćwiczenia ogólnorozwojowe, wzbogacone o elementy  taktyki i techniki piłkarskiej zakończone meczem piłki nożnej, który zwykle integruje dzieci i rozpoczyna tygodniową serię „rozgrywek międzydomkowych”.

wakacje z dzieckiem animacje warsztaty wakacje z dzieckiem animacje warsztaty

 

- WARSZTATY "MAŁYCH ODKRYWCÓW" – zajęcia programowania  „lego”, warsztaty origami lub „mały chemik potrafi” -forma warsztatów chemicznych wprowadzających dzieci w niezwykły świat  eksperymentów.

                 wakacje z dzieckiem animacje warsztaty wakacje z dzieckiem animacje warsztaty

- SPEKTAKL TEATRZYKU KUKIEŁKOWEGO "BAJKA" – przedstawienie  z morałem  w pięknej scenerii  przenosi rodziców i dzieci do bajkowego świata. To znakomity sposób na spędzenie popołudnia dla całej rodziny.

wakacje z dzieckiem animacje warsztaty

Tak, aby nie tylko dzieci mogły skorzystać z aktywnego spędzania czasu w naszym ośrodku, przygotowaliśmy również kilka propozycji, które kierujemy do całej rodziny.

Atrakcje dla całej Rodziny:

- BIESIADA GÓRALSKA Z KAPELĄ NA ŻYWO – to nasza propozycja na poniedziałkowy wieczór, sposób na integrację, skosztowanie lokalnych przysmaków, ale przede wszystkim możliwość posłuchania prawdziwej góralskiej kapeli „Howerna”, która towarzyszy nam już od lat. W tradycyjnych strojach prezentują kulturę naszego regionu, utwory z tych terenów, ale także gwarantują niezapomnianą zabawę.

biesiada góralska wakacje dla rodzin biesiada góralska wakacje dla rodzin

- PRZEJAŻDŻKA BRYCZKĄ LUB KULIG Z POCHODNIAMI- w zależności od pory roku organizujemy dla Gości możliwość przejażdżki bryczką zaprzęgniętą w parę koni i podziwianie Doliny Muszynki. To prawdziwa atrakcja dla rodziców i dzieci. Zimą zapraszamy na kulig z pochodniami.

- WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM - to możliwość poznania okolicy, ciekawostek historycznych, zdobycia informacji o regionie lub zobaczenia flory i fauny na naszym terenie. Wycieczkę prowadzi przewodnik górski, a jej plan jest modyfikowany. Czasem pokazujemy Muzeum Dziejów Tylicza, zabytkową cerkiew lub źródełka wód mineralnych, innym razem organizujemy wyprawę na Górę Parkową do parku linowego albo zwiedzamy ekologiczną farmę LaMa.  Można również wybrać Wyprawę Odkrywców – czyli quest szlakiem źródełek wód w pobliżu naszej osady.

wakacje z dzieckiem animacje warsztaty wakacje z dzieckiem animacje warsztaty

- SZKOLENIE Z NARCIARSTWA BIEGOWEGOzimowy wypoczynek z dzieckiem to oprócz szaleństwa na pobliskich stokach, możliwość spróbowania swoich sił w narciarstwie biegowym. Podczas zimowego pobytu organizujemy grupowe zajęcia na trasie biegowej. Zapewniamy sprzęt oraz profesjonalnego instruktora narciarstwa biegowego i zachęcamy wszystkich, aby poznali atuty biegania na nartach. Posiadamy w swojej ofercie również narty biegowe dla dzieci.

- SPŁYW PONTONOWY Z "FABRYKĄ ENDORFINY" – zapraszamy naszych Gości w ramach zajęć dodatkowych na spływy pontonowe organizowane na rzece Poprad.  Profesjonalna obsługa,  podziwianie widoków oraz zwierząt żyjących w Popradzie zapewni niezapomnianą przygodę podczas wakacji z dzieckiem.

wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach

- SEANS W NASZEJ STREFIE RELAKSU – w saunie opalanej drewnem bukowym oraz Ruskiej Bani z jacuzzi.  W czasie zimowych ferii, po nartach,  dla zdrowia i relaksu, dla zregenerowania sił kąpiel na świeżym powietrzu, w otoczeniu natury gwarantuje prawdziwy wypoczynek.

wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach

Z opisanej powyżej listy atrakcji wybieramy co rok inne zajęcia i układamy w pakiet, tak aby Goście którzy do nas wracają mogli w różnorodny sposób spędzić u nas czas urlopu :)

wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach

WAKACJE Z ANIMACJAMI DLA DZIECI, FERIE Z DZIECKIEM, WAKACJE W GÓRACH DLA RODZIN Z DZIEĆMI, SALA ZABAW DLA DZIECI, URLOP Z DZIECKIEM W GÓRACH, WARSZTATY DLA DZIECI, WYPOCZYNEK DLA RODZINY, TYLICZ DLA RODZIN Z DZIEĆMI, GOŚCINNY DOM W TYLICZU, FARMA LAMA. STADNINA KONI, PÓŁKOLONIE W SIODLE, MINI ZOO