Park linowy

Polecamy Państwu atrakcje Parku Linowego w Krynicy.

Krynicki Park Linowy położony jest u podnóża Jaworzyny. Park linowy to system przeszkód zawieszonych między drzewami nad ziemią. Bezpieczną dawkę adrenaliny odczujemy przypięci do lin asekuracyjnych, podążając wśród drzew na wysokościach od kilku do kilkunastu metrów.

To doskonała zabawa dla młodszych jak i starszych. Każdy znajdzie coś dla siebie spośród wielu atrakcji dających niesamowitą satysfakcję.

 W skład atrakcji linowych parku wchodzi w sumie 81 przeszkód (5 tras zręcznościowych: od trasy dla 3 latka, po trasę ekstremalną dla śmiałków poszukujących wrażeń, jak również odrębna trasa zjazdowa o sumie zjazdów ponad 260m).

Natomiast prawdziwa eksplozja emocji czeka wszystkich, którzy odważą się oddać Skok Wahadłowy (Big Swing) z wysokości 17m.


Do dyspozycji pozostaje także ścianka wspinaczkowa, z 3 drogami wejścia, w tym jedną niezwykle trudną i wymagającą.


Na terenie parku przygotowano także zaplecze dla maluchów – m. in. mini plac zabaw, trampolina.


Krynicki Park Linowy jest doskonałym miejscem do urządzenia pikników rodzinnych, gdzie można skorzystac ze specjalnie przygotowanego miejsca grillowego.

Trasy linowe:

park linowy krynicaNowość!! Trasa extremalna

Min. wzrost : 135 cm.

Czas zabawy : ok. 60 min.

Trasa ekstremalna przeznaczona jest dla miłośników nieco bardziej ekstremalnych przeżyc. Trasa składa się z 19 przeszkód, które w niektórych miejscach sięgają nawet 15 m wysokości.


park linowy krynicaNowość!! Trasa Bąbel (dla najmłodszych)

Min. wzorst: brak

Czas zabawy : bez limitu prześć i czasu, w trakcie 1 dnia

Trasa Bąbel dla najmłodszych już od 3 lat. Trasa powieszona na niewielkiej wysokości, całkowicie okryta siatkami zabezpieczającymi.

park linowy krynicaTrasa niska (dziecięca)

Min. wzrost : brak

Czas zabawy : ok. 20 min.

Liczba przeszkód : 13 (kładka wysepkowa, ścianka wspinaczkowa, zjazd na talerzu i inne)

Trasa niska została przygotowana specjalnie dla najmłodszych, a także dla osób z lękiem wysokości. Przeszkody na tej trasie zamontowane są 1,5-2m nad ziemią.

park linowy krynicaTrasa średnia

Min. wzrost : 110 cm

Czas zabawy : ok. 35 min.

Liczba przeszkód : 15 (skok na sieć pajęczą, zjazd na snowboardzie, rozrywające liny i wiele innych)

Trasa średnia przeznaczona jest zarówno dla starszych dzieci, jak i osób dorosłych. Przeszkody na trasie znajdują się na wysokości ok. 4 metrów. Jest to trasa o średnim stopniu trudności, zaprojektowana specjalnie dla osób zaczynających swoją przygodę w parku linowym.

park linowy krynicaTrasa wysoka

Min. wzrost : 135 cm
Czas zabawy : ok. 35 min.
Liczba przeszkód : 15 (zjazd na sankach i nartach, sople, most zwodzony i wiele innych)

Trasa wysoka przeznaczona jest dla osób, które nie boją się wysokości. Przeszkody na tej trasie zamontowane są na wysokości od 8 do 10 metrów nad ziemią. Jest to trasa o podwyższonym stopniu trudności, na który wpływa nie tylko wysokość, jak i rodzaj zastosowanych przeszkód.

park linowy krynicaTrasa zjazdowa

Min. wzrost : 135 cm
Czas zabawy : ok. 15 min.
Liczba przeszkód : 8 (5 zjazdów, siatka i inne)

Trasa zjazdowa składa się głównie ze zjazdów tyrolkowych (najdłuższy z nich wynosi 120m) oraz 3 przeszkód dodatkowych. Łączna długość zjazdów wynosi ponad 260 m.


park linowy krynicaBIG SWING (skok wahadłowy)

Uczestnik zostaje podciągnięty na wysokość ok. 16m i oddaje skok w trajektorii wahadła nad urwiskiem. DUŻA DAWKA ADRENALINY !!!

park linowy krynica

* specjalne rabaty w Parku Linowym z kartą Grupy Tylicz

Kontakt:

tel.+48 660 313 091, +48 666 555 351
biuro@parklinowykrynica.pl

Zapraszamy na www.parklinowykrynica.pl