Wakacje z dzieckiem

Wakacje z dzieckiem w górach Beskidu Sądeckiego

domki w górach z basenem


Wakacje dla rodzin z dziećmi to czas wypoczynku, oderwania się od codziennych obowiązków, wspólne spędzanie radosnych chwil, ale również poznawanie nowych miejsc i odkrywanie pięknych zakątków.

Beskidy Tylicz domki basen z dzieckiem
BEZTROSKIE WAKACJE to nasza propozycja na spędzenie udanego urlopu z dzieckiem w Beskidach, wśród ciszy i zieleni, w regionie bogatym w liczne zabytki i atrakcje.

wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach


Nasza osada to miejsce stworzone dla rodzin z dziećmi. Przygotowaliśmy tutaj dużą zagospodarowaną przestrzeń do wypoczynku z placami zabaw, boiskami, basenem oraz kortem do tenisa ziemnego.

wakacje z dzieckiem animacje warsztaty wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach basen wakacje z dzieckiem w górach plac zabaw                            wakacje z dzieckiem w górach plac zabaw wakacje z dzieckiem w górach tenis wakacje z dzieckiem w górach plac zabaw

Organizujemy warsztaty i animacje dla dzieci, ale również wspólne spędzanie czasu dla całej rodziny -  przy ognisku czy podczas wycieczki z przewodnikiem i przejażdżki bryczką. 


Dla najmłodszych Gości proponujemy  długą listę ciekawych zajęć sportowych, plastycznych czy wspólnych zabaw w  „Domkowym Przedszkolu”.  Sala zabaw  wyposażona jest w  rodzinne gry planszowe, puzzle, klocki oraz książki dla dzieci.  A to świetna alternatywa na spędzenie czasu bez telewizji i komputera.

wakacje z dzieckiem w górach sala zabaw wakacje z dzieckiem w górach sala zabaw
Posiadamy wypożyczalnię rowerów z fotelikami dla dzieci oraz nosidła turystyczne, aby pobyt z dzieckiem w górach był łatwiejszy.


Wakacje w Tyliczu to bliskość szlaków pieszych, rowerowych i konnych. Ścieżki przyrodnicze, naturalne źródełka wód mineralnych, tablice informacyjne o otaczającej przyrodzie i widoki, które pozwalają oderwać się od codzienności - są gwarancją udanego wypoczynku.

Proponujemy noclegi w drewnianych domkach położonych w urokliwej okolicy. Cisza i spokój to główne walory naszej osady, a połączone z wysokim standardem mieszkalnym  gwarantują niezapomniany pobyt w górach.

wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach                        wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach 

Aby wakacje z dzieckiem  w górach były ciekawe, przygotowaliśmy MOC ATRAKCJI DLA CAŁEJ RODZINY:


- ZAJĘCIA PLASTYCZNE  w ” Domkowym Przedszkolu” - szczególnie rozwijają kreatywność, wyobraźnię, ale również  kształtują zdolności manulane.  Dzieci przygotowują prace, które zabierają ze sobą jako pamiątkę z wakacji: kolorową ekotorbę,  obrazek na desce lub magnes według własnego projektu.  Przy pomocy kleju, włóczek, guzików, kawałków drewna powstają ciekawe prace podczas wakacji w górach.

wakacje z dzieckiem animacje warsztaty wakacje z dzieckiem animacje warsztaty wakacje z dzieckiem animacje warsztaty wakacje z dzieckiem animacje warsztaty wakacje z dzieckiem animacje warsztaty
-  WARSZTATY "TAŃCOWAŁA IGŁA Z NITKĄ" – to zabawa z materiałem, filcem, guzikami i włóczką.  Podczas warsztatów dzieci tworzą misia własnego pomysłu, a wszystko pod fachowym okiem i dzięki współpracy z Pracownią Pero Bebe.
lub
- WARSZTATY CERAMIKI – skąd się bierze glinę, jak z nią postępować oraz w jakiej temperaturze ją wypalać? Tego właśnie można dowiedzieć się podczas warsztatów ceramicznych. A oprócz tego, efekty zabawy z gliną – to wspaniała pamiątka z Tylicza.

- WARSZTATY EDUBALL – to znakomita forma zajęć edukacyjno- sportowych.  Gry i zabawy dla dzieci prowadzone są przy pomocy kolorowych piłek z literami i cyframi.  Dzieci uczestniczące w zajęciach ruchowych z EDUballami zdobywają wiedzę i umiejętności, nie tylko ruchowe, ale również z języka polskiego, matematyki czy języków obcych .
- TENIS ZIEMNY DLA DZIECI – to zajęcia w grupach  prowadzone przez profesjonalnego trenera na naszym korcie. Podczas zajęć dzieci poprzez zabawę poznają podstawowe elementy techniki i mogą spróbować swoich sił z tym sportem. To znakomite rozpoczęcie przygody z tenisem podczas wakacji z dzieckiem.
- SPEKTAKL TEATRZYKU KUKIEŁKOWEGO "BAJKA" – przedstawienie  z morałem  w pięknej scenerii  przenosi rodziców i dzieci do bajkowego świata. To znakomity sposób na spędzenie popołudnia dla całej rodziny.
 - BIESIADA GÓRALSKA Z KAPELĄ NA ŻYWO – to nasza propozycja na poniedziałkowy wieczór, sposób na integrację, skosztowanie lokalnych przysmaków, ale przede wszystkim możliwość posłuchania prawdziwej góralskiej kapeli „Howerna”, która towarzyszy nam już od lat. W tradycyjnych strojach prezentują kulturę naszego regionu, utwory z tych terenów, ale także gwarantują niezapomnianą zabawę.

wakacje z dzieckiem w górach ognisko wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach
- PRZEJAŻDŻKA BRYCZKĄ-  z Panem Wojtkiem , tutejszym gospodarzem, to czas podziwiania krajobrazów Doliny Muszynki i prawdziwa atrakcja dla rodziców i dzieci.
- WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM - to możliwość poznania okolicy, ciekawostek historycznych, zdobycia informacji o regionie lub zobaczenia flory i fauny na tym terenie. Wycieczkę prowadzi przewodnik górski, który zabiera naszych Gości do Muzeum Dziejów Tylicza, zabytkowej cerkwi lub pokazuje źródełka wód mineralnych. Innym razem organizujemy wyprawę na  ekologiczną farmę LaMa lub wybieramy Wyprawę Odkrywców – czyli quest szlakiem źródełek wód w pobliżu naszej osady.

wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach
- SPŁYW PONTONOWY Z "FABRYKĄ ENDORFINY" – zapraszamy naszych Gości w ramach zajęć dodatkowych na spływy pontonowe organizowane na rzece Poprad.  Profesjonalna obsługa,  podziwianie widoków oraz zwierząt żyjących w Popradzie zapewni niezapomnianą przygodę podczas wakacji z dzieckiem.

wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach animacje     

Zobacz aktualną ofertę Beztroskie Wakacje w górach - Domki w lesie - sprawdź                      


WAKACJE Z DZIECKIEM, WYPOCZYNEK W GÓRACH BESKIDU SĄDECKIEGO, URLOP W GÓRACH, Z DZIECKIEM W GÓRY, ANIMACJE DLA DZIECI, WARSZTATY DLA DZIECI, WAKACJE DLA RODZIN Z DZIEĆMI, ROWERY, TENIS, WAKACJE Z BASENEM, DOMKI W GÓRACH