Wakacje z dzieckiem

Wakacje z dzieckiem w górach Beskidu Sądeckiego

gościnny dom noclegi tylicz


Wakacje dla rodzin z dziećmi to czas wypoczynku, oderwania się od codziennych obowiązków, wspólne spędzanie radosnych chwil, ale również poznawanie nowych miejsc i odkrywanie pięknych zakątków.

goscinny dom noclegi tylicz gościnny dom noclegi tylicz
BEZTROSKIE WAKACJE to nasza propozycja na spędzenie udanego urlopu z dzieckiem w Beskidach, wśród ciszy i zieleni, w regionie bogatym w liczne zabytki i atrakcje.

wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach


Farma LaMa to miejsce stworzone dla rodzin z dziećmi. Przygotowaliśmy tutaj dużą zagospodarowaną przestrzeń do wypoczynku z placem zabaw, ogrodem,  stadniną koni i mini zoo. Gościnny Dom to możliwość prawdziwego, spokojnego wypoczynku.

gościnny dom noclegi tylicz gościnny dom noclegi tylicz gościnny dom noclegi tylicz gościnny dom noclegi tylicz

 Organizujemy warsztaty i animacje dla dzieci, ale również wspólne spędzanie czasu dla całej rodziny -  przy ognisku czy podczas wycieczki z przewodnikiem i przejażdżki bryczką. 


Dla najmłodszych Gości proponujemy  długą listę ciekawych zajęć sportowych, plastycznych czy wspólnych zabaw z animatorką .  Sala zabaw  wyposażona jest w  rodzinne gry planszowe, puzzle, klocki oraz książki dla dzieci.  A to świetna alternatywa na spędzenie czasu bez telewizji i komputera.

wakacje z dzieckiem w górach sala zabaw wakacje z dzieckiem w górach sala zabaw
Posiadamy wypożyczalnię rowerów z fotelikami dla dzieci oraz nosidła turystyczne, aby pobyt z dzieckiem w górach był łatwiejszy.


Wakacje w Tyliczu to bliskość szlaków pieszych, rowerowych i konnych. Ścieżki przyrodnicze, naturalne źródełka wód mineralnych, tablice informacyjne o otaczającej przyrodzie i widoki, które pozwalają oderwać się od codzienności - są gwarancją udanego wypoczynku.

Proponujemy noclegi w przytulnych apartamentach czy pokojach typu studio. Gościnny Dom położony jest w urokliwej okolicy z bezpośrednim wyjściem na ścieżki spacerowe.

gościnny dom tylicz stadnina koni gościnny dom noclegi tylicz dla rodzin

Aby wakacje z dzieckiem  w górach były ciekawe, przygotowaliśmy MOC ATRAKCJI DLA CAŁEJ RODZINY:

 
- ZAJĘCIA PLASTYCZNE - szczególnie rozwijają kreatywność, wyobraźnię, ale również  kształtują zdolności manulane.  Dzieci przygotowują prace, które zabierają ze sobą jako pamiątkę z wakacji: kolorową ekotorbę,  obrazek na desce lub magnes według własnego projektu.  Przy pomocy kleju, włóczek, guzików, kawałków drewna powstają ciekawe prace podczas wakacji w górach.

wakacje z dzieckiem animacje warsztaty wakacje z dzieckiem animacje warsztaty wakacje z dzieckiem animacje warsztaty wakacje z dzieckiem animacje warsztaty wakacje z dzieckiem animacje warsztaty
-  WARSZTATY "TAŃCOWAŁA IGŁA Z NITKĄ" – to zabawa z materiałem, filcem, guzikami i włóczką.  Podczas warsztatów dzieci tworzą misia własnego pomysłu, a wszystko pod fachowym okiem i dzięki współpracy z Pracownią Pero Bebe.
lub
- WARSZTATY CERAMIKI – skąd się bierze glinę, jak z nią postępować oraz w jakiej temperaturze ją wypalać? Tego właśnie można dowiedzieć się podczas warsztatów ceramicznych. A oprócz tego, efekty zabawy z gliną – to wspaniała pamiątka z Tylicza.

- WARSZTATY EDUBALL – to znakomita forma zajęć edukacyjno- sportowych.  Gry i zabawy dla dzieci prowadzone są przy pomocy kolorowych piłek z literami i cyframi.  Dzieci uczestniczące w zajęciach ruchowych z EDUballami zdobywają wiedzę i umiejętności, nie tylko ruchowe, ale również z języka polskiego, matematyki czy języków obcych . 
- SPEKTAKL TEATRZYKU KUKIEŁKOWEGO "BAJKA" – przedstawienie  z morałem  w pięknej scenerii  przenosi rodziców i dzieci do bajkowego świata. To znakomity sposób na spędzenie popołudnia dla całej rodziny.
 - BIESIADA GÓRALSKA Z KAPELĄ NA ŻYWO – to nasza propozycja na poniedziałkowy wieczór, sposób na integrację, skosztowanie lokalnych przysmaków, ale przede wszystkim możliwość posłuchania prawdziwej góralskiej kapeli „Howerna”, która towarzyszy nam już od lat. W tradycyjnych strojach prezentują kulturę naszego regionu, utwory z tych terenów, ale także gwarantują niezapomnianą zabawę.

wakacje z dzieckiem w górach ognisko wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach
- PRZEJAŻDŻKA BRYCZKĄ-  z Panem Wojtkiem , tutejszym gospodarzem, to czas podziwiania krajobrazów Doliny Muszynki i prawdziwa atrakcja dla rodziców i dzieci.
- WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM - to możliwość poznania okolicy, ciekawostek historycznych, zdobycia informacji o regionie lub zobaczenia flory i fauny na tym terenie. Wycieczkę prowadzi przewodnik górski, który zabiera naszych Gości do Muzeum Dziejów Tylicza, zabytkowej cerkwi lub pokazuje źródełka wód mineralnych. Innym razem organizujemy Wyprawę Odkrywców – czyli quest szlakiem źródełek wód w Tyliczu.

wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach
- SPŁYW PONTONOWY Z "FABRYKĄ ENDORFINY" – zapraszamy naszych Gości w ramach zajęć dodatkowych na spływy pontonowe organizowane na rzece Poprad.  Profesjonalna obsługa,  podziwianie widoków oraz zwierząt żyjących w Popradzie zapewni niezapomnianą przygodę podczas wakacji z dzieckiem.

wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach animacje     

Zobacz aktualną ofertę Beztroskie Wakacje w górach  - GOŚCINNY DOM W TYLICZU                   


WAKACJE Z DZIECKIEM, WYPOCZYNEK W GÓRACH BESKIDU SĄDECKIEGO, URLOP W GÓRACH, Z DZIECKIEM W GÓRY, ANIMACJE DLA DZIECI, WARSZTATY DLA DZIECI, WAKACJE DLA RODZIN Z DZIEĆMI, ROWERY, TENIS, WAKACJE Z BASENEM, DOM W GÓRACH