Ferie z dzieckiem

Ferie w górach z dzieckiem w Tyliczu / k.Krynicy-Zdrój

Ferie dla rodzin z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego to aktywny czas dla miłośników białego szaleństwa połączony z wypoczynkiem w urokliwym miejscu. Tylicz zimą zamienia się w  narciarską wioskę i jest znakomitą bazą dla narciarzy.

 domki zimą ferie z dzieckiem Tylicz domki zimą ferie z dzieckiem Tylicz domki zimą ferie z dzieckiem Tylicz domki zimą ferie z dzieckiem Tylicz

Oferta tej górskiej miejscowości skierowana jest szczególnie do rodzin z dziećmi, a gwarancją dobrego, zimowego wypoczynku na śniegu są dwie nowoczesne stacje narciarskie: Master-ski  i TYLICZ.ski.  Oprócz kolei krzesełkowych i wyciągów orczykowych, specjalnie dla dzieci zainstalowano wyciągi taśmowe oraz przygotowano sale do zabaw. Dodatkowo na stacji narciarskiej TYLICZ.ski istnieje możliwość pozostawienia dziecka pod fachową opieką w bawialni "Leśna Chatka".

sala zabaw ferie z dzieckiem Tylicz

ferie z dzieckiem Tylicz narty ferie z dzieckiem Tylicz narty  

Nasza propozycja  na spędzenie zimowego urlopu z dziećmi  to:  aktywny wypoczynek  na nartach, popołudniowe ciekawe animacje dla dzieci w sali zabaw,  wieczorny seans w Ruskiej Bani, kulig z pochodniami czy integracyjny wieczór przy ognisku z kapelą góralską.

domki zimą ferie z dzieckiem Tylicz ferie z dzieckiem Tylicz narty

Osada Turystyczna Domki w Lesie jest znakomitym miejscem na zimowy narciarski wyjazd. Jaworzyna Krynicka, Słotwiny, Wierchomla to stacje narciarskie oddalone od naszej osady o kilkanaście kilometrów. Stacja Master-Ski znajduje się w odległości ok. 1,5 km, a  Stacja Narciarska TYLICZ.ski  jest usytuowana ok. 300 m od ośrodka.

Nasza osada to miejsce stworzone dla rodzin z dziećmi. Duża przestrzeń rekreacyjna, niezależność ogrzewanych, ciepłych drewnianych domków i bogata infrastruktura narciarska okolicy sprawiają, że to znakomity wybór na spędzenie wymarzonego urlopu.

domki zimą ferie z dzieckiem Tylicz domki w górach z basenem Tylicz domki zimą ferie z dzieckiem Tylicz

Na  terenie ośrodka przygotowaliśmy wypożyczalnię sprzętu narciarskiego- zarówno dla narciarzy biegowych, zjazdowych  jak też snowboardzistów - a  przechowalnia sprzętu daje komfort pozostawienia rzeczy po aktywnym dniu na stoku.

Domki w Lesie to również znany punt na mapie Polski dla sympatyków narciarstwa biegowego. Prawie 5 kilometrów tras biegowych na terenie naszej Osady, autoryzowany serwis TOKO, centrum testowe marki Rossignol i ponad 140 kompletów nart biegowych, w tym również dla dzieci sprawiły, że nawet turyści mieszkający w okolicznych pensjonatach chętnie odwiedzają nasz ośrodek.

domki zimą ferie z dzieckiem Tylicz

Dla amatorów narciarskich przygód przygotowaliśmy  wiele możliwości  doskonalenia  swoich umiejętności. Szkoła Narciarska POMARAŃCZA prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe na sąsiednim stoku Stacji Narciarskiej TYLICZ.ski. Doświadczona kadra trenerów  oraz różnorodne formy zajęć  na śniegu gwarantują  moc pozytywnych wrażeń.

Prowadzimy zajęcia w grupach dla dorosłych -  Akademię dla Rodzica-  to nowość, która pozwala przełamać bariery i wspólnie się motywować w trakcie zajęć  z innymi rodzicami. Szkolenie odbywa się w tych samych godzinach zarówno dla dzieci jak też dorosłych co daje komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Dla najmłodszych narciarzy przygotowaliśmy projekt szkolenia w grupach -  Akademię Kubusia-Przedszkole Narciarskie, które łączy intensywną naukę jazdy na nartach ze świetną zabawą z rówieśnikami. Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku w godzinach od 10-13.30,  a na zakończenie każdego kursu organizujemy zawody sportowe oraz wręczamy pamiątkowy dyplom i medal.  Do starszych dzieci kierujemy ofertę Ski Rider – są to grupy o zaawansowanych umiejętnościach, a zajęcia często skupiają się na doskonaleniu jazdy sportowej na tyczkach.

ferie z dzieckiem Tylicz narty ferie z dzieckiem Tylicz narty ferie z dzieckiem Tylicz narty ferie z dzieckiem Tylicz narty

Po powrocie z nart proponujemy cykl warsztatów tematycznych w „Domkowym Przedszkolu”-Sali zabaw- m. in. z szycia misia pluszowego, ceramiki, pamiątkowych magnesów czy kolorowych ramek na zdjęcie. Podczas zajęć dzieci tworzą pamiątkę z ferii zimowych w Tyliczu.

domki w górach z animacjami dla dzieci domki w górach z animacjami dla dzieci                   domki w górach z animacjami dla dzieci domki w górach z animacjami dla dzieci

Dla rodziców w tym czasie najlepszą propozycją będzie Ruska Bania - klimatyczna sauna opalana drewnem bukowym i balia z ciepłą wodą i hydromasażem na naszej „Sielskiej Polanie”.


 domki zimą ferie z dzieckiem Tylicz

Początek każdego tygodnia to tradycyjna już biesiada z kapelą góralską HOWERNA i regionalnymi przysmakami. Biesiada góralska w leśnej wiacie to sposób na integrację oraz czas, w którym możemy bliżej poznać oczekiwania naszych Gości i opowiedzieć o regionie.

Zimowy wypoczynek z dzieckiem to oprócz szaleństwa na pobliskich stokach, możliwość spróbowania swoich sił w narciarstwie biegowym. Dlatego organizujemy grupowe zajęcia na trasie biegowej na terenie naszej osady. Zapewniamy sprzęt oraz profesjonalnego instruktora narciarstwa biegowego i zachęcamy wszystkich, aby poznali atuty biegania na nartach.

Wypoczynek w naszej Osadzie dobrze jest zakończyć przejażdżką w saniach z zaprzęgiem konnym doliną Muszynki - przy świetle pochodni  -  tak, aby wspomnienia z Tylicza pozostały na długo. Dlatego rodziny szukające ciszy, spokoju i aktywności narciarskiej zapraszamy do naszej Osady Domki w Lesie w Tyliczu…

 

FERIE DLA RODZIN Z DZIEĆMI, NARTY Z DZIECKIEM, PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE, KULIG, RUSKA BANIA, NARTY BIEGOWE DLA DZIECI, NAUKA JAZDY NA NARTACH, TYLICZ.ski, MASTER-SKI, NARTY TYLICZ/KRYNICA, TRASA BIEGOWA W TYLICZU