Kampery i pole namiotowe

Stanowiska dla kamperów i pole namiotowe w Tyliczu

Tylicz Krynica kampery namioty

Miłośników turystyki kamperowej zapraszamy do Tylicza. Oferujemy stanowiska dla 10 kamperów oraz pole namiotowe z pełnym węzłem sanitarnym (prysznice, toalety, podłączenie prądu, wody, możliwośc opróżnienia ścieków).

góry z dzieckiem namiot wakacje z dzieckiem w górach namiot

Stanowiska dla kamperów znajdują się w  Osadzie Turystycznej Domki w Lesie przy ul. Wolności 1 w odległości ok. 1 km od Centrum Tylicza i ok. 6 km od Centrum Krynicy Zdroju.

W ośrodku znajdują się również:

  1. Basen rekreacyjny 20m x 10m
  2. Osada drewnianych domków
  3. Plac zabaw dla dzieci
  4. Ogródek gastronomiczny (internet WiFi)
  5. Miejsce na ogniska i altana z grillem
  6. Wypożyczalnia rowerów i  kijów nordic walking
  7. Obiekt jest oświetlony i monitorowany

Cennik:

  • Stanowisko dla kampera lub samochodu z przyczepą:  kamper 35 zł / doba + każda osoba w kamperze 20 zł/doba/dzieci do lat 12 - 15 zł/ doba
  • Pole namiotowe: namiot 25 zł /doba + samochód 5 zł/doba + każda osoba w namiocie 20 zł/doba/ dzieci do lat 12 - 15 zł/ doba
  • Stałe łącze prądu - 15 zł/doba

Dla wszystkich mieszkańców pola kamperowego i namiotowego   korzystanie z kompleksu rekreacyjno-basenowego W CENIE POBYTU, a także 20 % zniżki w naszej wypożyczalni rowerów górskich.

Galeria zdjęć:

kamper kamper wakacje z dzieckiem kampery wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach kampery wakacje z dzieckiem w górach wakacje z dzieckiem w górach    


 

Wyjechać  w świat nie martwiąc się o miejsce i cenę noclegu…?

Coraz większą popularnością wśród podróżujących cieszą się kampery.

Moda na jeżdżące mieszkania przywędrowała do nas ze Skandynawii.

Dotychczas posiadanie kampera kojarzone było z luksusem, zarezerwowanym tylko dla bogatych. Obecnie ten „luksus „ staje się coraz bardziej dostępny dla większości ludzi, nie  tylko rodzin z dziećmi, ale także  studentów.

Kamper to pojazd mieszkalny, wielkością nie przekraczający samochodu dostawczego, a prowadzić go można mając jedynie prawo jazdy kategorii B.

Podróżowanie tego typu pojazdem dostarcza masę pozytywnych wrażeń, które możemy dzielić  z całą rodziną lub przyjaciółmi.

 To wcale nie taki drogi wydatek, a wspomnienia z pewnością  bezcenne.

Jeśli zakup nie wchodzi w grę, istnieje już wiele firm oferujących wypożyczanie tych samochodów.

Życie w kamperze zostało tak zaprojektowane, aby na małej powierzchni zmieścić jak najwięcej elementów, które mogą ułatwić życie każdemu podróżnikowi.

Wyposażenie kampera obecnie jest bardzo zróżnicowane- od podstawowych „frytkownic” po luksusowe mieszkalne wozy.

Samochody   tego typu posiadają kuchnię, łazienkę oraz miejsca noclegowe. Wnętrze przypomina małe mieszkanie, w którym bez problemu można nie tylko wygodnie się wyspać, ale przygotować posiłki, skorzystać z komputera czy też obejrzec  mecz z przyjaciółmi.

Coraz częściej uciekamy od zatłoczonych hoteli i miast, aby odpocząć, bliżej natury, gdzieś w ciszy i spokoju. Tą swobodę w wyborze miejsca i kierunku podróży daje nam wyprawa z przyczepą kempingową czy kamperem.

W naszym kraju dobre warunki czekają na nas w nadmorskim pasie w szczególności na Helu, na Mazurach oraz w górach. Na terenie Beskidu Sądeckiego i w rejonie Krynicy – Zdrój takie miejsce znajduje się w Osadzie Turystycznej Domki w Lesie w Tyliczu.  Jeśli wybierzemy pobyt za granicą, to warto odwiedzić : Skandynawię, Austrię, Francję, Włochy, Grecję czy też Hiszpanię. Jednym słowem Europa stoi przed nami otworem.

Polska obecnie, prężnie pracuje nad stworzeniem odpowiedniego zaplecza dla „Kamperowców”. Powstają specjalne ośrodki, które będą mogły w pełni zaspokoić potrzeby odpoczywających. Przed wyjazdem jednak w wybranym kierunku, warto upewnić się i sprawdzić gdzie znajdują się takie stacje na trasie naszej podróży.

Inne kraje europejskie  dysponują już  pełną  infrastrukturą do tego typu turystyki, oferując mnóstwo parkingów, gdzie bez problemu można uzupełnić zapasy wody, czy opróżnić toaletę chemiczną.

kampery w górach tylicz z dzieckiem wakacje z dzieckiem kampery tylicz

wakacje z dzieckiem kampery Tylicz kmpery Tylicz Domki w lesie

KAMPERY TYLICZ, POLE KAMPEROWE TYLICZ/KRYNICA, POLE NAMIOTOWE, CARAVANING, WYPOCZYNEK Z DZIECKIEM, W GÓRY KAMPEREM, WAKACJE Z DZIECKIEM POD NAMIOTEM, KAMPERY POLSKA

autor : Jerzy Karakuła ( Osada Turystyczna "Domki w Lesie")