Akademia dla Rodzica

Akademia dla Rodzica to nowość w Szkole Narciarskiej POMARAŃCZA  w Tyliczu.


Wychodząc naprzeciw sugestiom naszych Gości wprowadziliśmy Akademię dla Rodzica, która jest znakomitym uzupełnieniem nauki jazdy na nartach dla osób dorosłych.  Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach i przyjemnej atmosferze.


Kursy przeznaczone są  dla osób o różnym stopniu zaawansowania narciarskiego. Jest to przede wszystkim możliwość przełamania barier pod okiem profesjonalnych trenerów narciarstwa alpejskiego i narciarstwa biegowego, a możliwość pracy w zespole często pomaga pokonać stres i bariery  początkujących narciarzy.


Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00-13.00, czyli w trakcie trwania Akademii Kubusia dla najmłodszych. Godziny zostały dostosowane w taki sposób, aby rodzice mogli spokojnie przyprowadzić dzieci na zajęcia i je odebrać bez pośpiechu.

W trakcie kursu przewidzieliśmy miłe przerwy kawowe, a na zakończenie każdego tygodnia pamiątkowe medale dla uczestników.


Akademia dla Rodzica rozpoczyna się w każdy poniedziałek  przy wyciągu taśmowym Stacji Narciarskiej TYLICZ.ski. Zajęcia prowadzone są w grupach 3-5 osobowych i dostosowane są do umiejętności uczestników.

W trakcie 5-dniowego kursu każdy uczestnik sprawdzi swoje umiejętności na wyciągu taśmowym, wyciągu orczykowym, a także kolei krzesełkowej i po kilku dniach samodzielnie pokona wszystkie trasy Stacji Narciarskiej.

Koszt Akademii Dla Rodzica za 5 dniowy kurs w godz. 11.00-13.00 wynosi 699 zł


Zapisy do Akademii dla Rodzica można dokonać poprzez Formularz Rezerwacyjny znajdujący się poniżej:

 
FORMULARZ REZERWACYJNY

.Szczegółowe informacje można uzyskać także pod adresem mailowym :
 szkolapomarancza@gmail.com lub pod numerem tel. 512 121 500

Serdecznie zapraszamy