Tylicz-mini Resort Narciarski

Tylicz zimą oferuje znakomite warunki aktywnego wypoczynku. Nowopowstałe stacje narciarskie oraz trasy biegowe są dużym atutem tej górskiej miejscowości. Profesjonalne wypożyczalnie nart zjadowych i biegowych, szkoły narciarskie, wyciągi dla poczatkujących dopełniają zimową ofertę. Tylicz zamienia się w "wioskę narciarską" - bogata baza noclegowa, rodzinne stoki narciarskie pozwalają na połączenie narciarskiej pasji z wypoczynkiem w ciszy i spokoju.

Stacja Narciarska Tylicz-Ski

Największą stacją narciarską w Tyliczu jest kompleks Tylicz-Ski. Oferuje dla Państwa kolejkę krzesełkową, dwa wyciągi orczykowe i baby ski dla najmłodszych- w sumie 7 tras narciarskich o długości od 150m do 1100m. Łącznie ok. 5 km tras zjazdowych o zróżnicowanym poziomie trudności. Dodatkowo czeka tu na Państwa bezpłatny parking, kilka punktów gastronomicznych a także liczne wypożyczalnie i szkoły narciarskie. Wszystkie trasy sa sztucznie naśnieżane i ratrakowane a po zmierzchu oświetlone.

Stacja Narciarska Tylicz-Ski

 

Centrum Narciarskie Master-Ski

Centrum Narciarskie Master-Ski znajduje się w ścisłym centrum Tylicza. Nowa stacja, która posiada wyciąg szkoleniowy o długości 150 m oraz dwa wyciągi talerzykowe o długości 500 m i 600 m. Dodatkowo pod stacją znajduje się bezpłatny parking dla samochodów osobowych i autokarów, stylowa karczma i duża wypożyczalnia nart i desek snowboardowych. Wszystkie trasy są sztucznie naśnieżane, ratrakowane i oświetlone. Centrum Narciarskie Master-Ski to znakomita alternatywa dla całej rodziny.

Biegówki

Zapraszamy do korzystania z trasy narciarstwa biegowego do Tylicza. Malownicze krajobrazy, spokój i cisza to tylko kilka atutów narciarstwa biegowego. W Tyliczu oferujemy Państwu trasę biegową o długości 2,5 km a także o długości 4 km. Trasy te są przeznaczone dla osób o średniozaawansowanym poziomie nauczania a także dla osób, które stawiają pierwsze kroki w tej dyscyplinie.

Na miejscu czekają na Państwa regularnie ratrakowane trasy z założonym śladem, parking dla samochodów osobowych i autokarów, nowoczesna wypożyczalnia nart biegowych (marki Rossignol) i serwis a także jedyna w regionie szkoła narciarska dla biegaczy.

Na uwagę zasługują także inne mniejsze wyciągi narciarskie, których w Tyliczu jest jeszcze kilka i oferują swoje usługi głównie początkującym narciarzom- m. in. wyciąg narciarski "Tomek", wyciąg      "U Gogoca"i wyciąg "Szwarcowa" zlokalizowane w pobliżu tylickiego Rynku przy ul.Biskupa Tylickiego, a także wyciąg narciarski "ElJar" na ul. Konfederatów Barskich.

Mamy nadzieję, że opisane przez nas obiekty zachęcą Państwa do przyjazdu do Tylicza na niezapomniany zimowy wypoczynek.

Zapraszamy do obejrzenia zimowej galerii zdjęć Tylicza ZIMOWA GALERIA

Film o Stacji Narciarskiej Tylicz-Ski:

 

autor : Jerzy Karakuła ( Centrum Narciarskie Tylicz/Krynica)