Dla grup

 

Poniżej przedstawiamy oferty dla firm i grup zorganizowanych planujących pobyt w Krynicy i okolicy, dostosowany do możliwości każdego klienta. Organizacja sportowej części zjazdów integracyjnych i firmowych połączona z nauką jazdy na nartach i snowboardzie. Opieka instruktorów w trakcie obozów sportowych i zimowisk dla dzieci i młodzieży.

1. Możliwość organizacji zawodów sportowych.

W ofercie posiadamy możliwość wynajecia trasy narciarskiej na potrzeby każdej firmy, ustawienia profesjonalnego przejazdu z pomiarem czasu, koszulkami startowymi i obsługą sędziów.

2. Dojeżdżamy na każdy stok w Polsce.

Organizujemy testy i imprezy firmowe na największych stacjach narciarskich w Polsce tj. Kluszkowce, Białka Tatrzańska, Witów, Swieradów Zdrój, Krynica, Jurgów, Czarna Góra i wiele wiele innych. Dojeżdzamy na miejsce imprez i wszystkie formalności załatwiamy sami.

3. Dla firm specjalne, indywidualne oferty cenowe.

Dla każdej grupy dobieramy odpowiedni budżet w zależnosci od rodzaju imprezy. Od opieki nad dziećmi w trakcie wyjazdów narciarskich, organizację przedszkola narciarskiego dla dzieci od lat 5, opiekę nad grupami szkolnymi, połączona z nauką i doskonaleniem jazdy na nartach po organizację eventów dla firm, testów narciarskich i zawodów sportowych.

dla grup

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zorganizowac dla Państwa najbardziej oryginalne i niepowtarzalne zawody. Przeprowadzamy zajęcia dla firm z narciarstwa alpejskiego, snowboardu ale także narciarstwa biegowego.

Zapraszamy do współpracy...

Zapytania prosimy kierowac na adres:

sport@krynica.pl lub pod numerem telefonu : + 48 512-121-500

 

Galeria zdjęć:

fot.J.Kieblesz fot.J.Kieblesz fot.J.Kieblesz fot.J.Kieblesz fot.J.Kieblesz Jaworzyna KrynickaJaworzyna Krynicka  zawody testy narciarskie testy nart   góralskie biesiady