Stacja Narciarska Tylicz.ski

Tylicz to malownicza miejscowość położona w sercu Beskidu Sądeckiego zaledwie 6 km od centrum Krynicy-Zdroju.


Latem - bogactwo lasów, górskich strumyków  i naturalnych źródeł wód mineralnych. Zimą to wymarzone miejsce dla narciarzy ze względu na nowoczesne  stacje narciarskie i trasy narciarstwa biegowego- jakich w Tyliczu nie brakuje.


Prężnie rozwijająca się baza noclegowa, nowe inwestycje w infrastrukturę narciarską i niezwykły klimat sprawiły, że od kilku już lat Tylicz stał się ważnym punktem na narciarskiej mapie Polski.

Tylicz ski mapa


Największą stacją narciarską w tej górskiej miejscowości jest kompleks TYLICZ.ski, który od najbliższego sezonu oferuje dwie koleje  krzesełkowe ( 4-osobową i 3-osobową),  dwa wyciągi orczykowe i wyciąg taśmowy  do nauki jazdy SunKid z wydzielonym stokiem szkoleniowym dla najmłodszych.

Łącznie  ponad 6 km  tras narciarskich o zróżnicowanym nachyleniu i  długości od 150m do 1200m.

Tylicz ski zima Tylicz ski


Nie bez powodu kilka lat temu Stację tę nazwano Małą Jaworzyną - jej położenie, ilość tras, ich nachylenie, jakość  i wysoki poziom obsługi, sprawiły że coraz więcej turystów mieszkających w regionie Beskidu Sądeckiego swój urlop zimowy spędza właśnie w Tyliczu.

Tylicz ski Tylicz ski

Położenie w otulinie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, piękne tarasy widokowe oraz zróżnicowane trasy zapewnią udany wypoczynek dla całej rodziny. Dla wymagających narciarzy polecamy trasy numer 1, 7, dla osób o średnich umiejętnościach trasy numer 2,5,6, a dla początkujących wyciąg orczykowy ze szkoleniowym stokiem oraz wyciąg taśmowy z poletkiem do ćwiczeń i Kubusiową Polaną dla dzieci.

Tylicz ski Akademia Kubusia Tylicz Tylicz ski

 
Systematyczny rozwój Stacji TYLICZ.ski to klucz do sukcesu. Znakomitym udogodnieniem dla wszystkich narciarzy są ski-busy, które są do dyspozycji turystów na terenie Tylicza.

W ubiegłym sezonie doskonale przygotowano ofertę dla rodzin z dziećmi- udostępniono ogrzewaną bawialnię dla dzieci z animatorką, zamontowano taśmę SunKid do nauki jazdy, rozbudowowano największe w okolicy przedszkole narciarskie i wprowadzono menu w restauracjach dostosowane do potrzeb najmłodszych. Działania te sprawiły, że Stacja Narciarska TYLICZ.ski została doceniona przez liczne  hotele i pensjonaty, a przede wszystkim przez rodziny z małymi dziećmi.

bawialnia narty dzieci bawialnia narty dzieci Akademia Kubusia Tylicz Akademia Kubusia Tylicz 

 

Na nadchodzący sezon zimowy największą inwestycją Stacji Narciarskiej TYLICZ.ski jest bez wątpienia nowoczesna kolej 4-osobowa i dodatkowy wyciąg orczykowy dla początkujących, ale nie tylko. Nowe punkty gastronomiczne, bramki dalekiego zasięgu, utwardzone parkingi, możliwość płatności kartą na terenie całej Stacji i kilka nowych tras zjazdowych  to rozwiązania, które zadowolą nawet najbardziej wymagających narciarzy.

Tylicz ski Tylicz ski Akademia Kubusia Tylicz


Mamy nadzieję, że każdy kolejny sezon to dodatkowe atrakcje i nowe inwestycje, na które czekają Goście wybierający zimowy urlop w tym regionie Polski.
Stacja Narciarska TYLICZ.ski  jest gwarancją udanego wypoczynku dla całej rodziny.

www.TYLICZ.ski