Stacja Narciarska Master-Ski

Z centrum Tylicza, z zabytkowego rynku rozlega się imponujący widok na stację narciarską Master-Ski. To nowoczesny kompleks wyposażony w 4-osobową kolej krzesełkową i kilka wariantów tras zjazdowych.

Master ski Tylicz

Dla amatorów białego szaleństwa przygotowano również dwa wyciągi orczykowe, a dla rozpoczynających swoją przygodę z nartami - wyciąg taśmowy i poletko do nauki jazdy. Dodatkowo na terenie stacji znajduje się bezpłatny wyciąg żółwik dla najmłodszych.

Master ski Tylicz Master ski Tylicz
Stacja narciarska Master-Ski to znakomite miejsce dla początkujących narciarzy. Przyjemne nachylenie stoku, szerokie i  znakomicie przygotowane trasy sprawiają, że coraz więcej osób mieszkających w Krynicy wybiera właśnie Tylicz i stację narciarską Master-Ski do spędzania swojego wymarzonego urlopu.


Rosnąca liczba nowych obiektów noclegowych w Tyliczu świadczy o tym, że ta niewielka turystyczna wioska od kilku lat stała się prężnym centrum zimowego wypoczynku. Wiele ośrodków proponuje wypoczynek dla rodzin z dziećmi,a stacje narciarskie, w tym Master-Ski są tego najlepszym przykladem. Bawialnia, menu dla dzieci, wyciąg taśmowy czy przedszkole narciarskie Mini-Master to tylko kilka powodów do tego, żeby zimowe ferie spędzić w Tyliczu- miejscu bezpiecznym i przyjaznym rodzinom.

Master ski Tylicz

Stacja narciarska Master-Ski to nie tylko narty i snowboard. Dwupoziomowa karczma przy stoku, domowe menu, sylwester pod gołym niebem, wieczorne biesiady przy ognisku to dodatkowy atut dla turystów po nartach.

Ale to nie wszystko - bezpłatne ski-busy na terenie Tylicza, które na życzenie Gości przyjadą do pensjonatu po narciarzy, bezpłatne parkingi i piękny taras widokowy na panoramę Tylicza to tylko kilka powodów, dla których trzeba odwiedzić stację narciarską Master-Ski.

 
Największym atutem tej stacji jest jednak nowoczesny system naśnieżania, który sprawia, że już od kilku lat sezon narciarski w Tyliczu rozpoczyna się w listopadzie i trwa do kwietnia.

Spore udogodnienia i często montowany slalom z pomiarem czasu, snow park i niezwykły tunel narciarski, z którego chętnie korzystają najmłodsi sprawiają, że jest to ulubione miejsce dla klubów sportowych, zielonych szkół i obozów sportowych dla dzieci i młodzieży.Master ski TyliczRegularne inwestycje w zimową infrastrukturę umieściły stację narciarską Master-Ski w ścisłej czołówce małych stacji w Polsce, a najlepszą rekomendacją jest niezliczona ilość pozytywnych komentarzy narciarzy internautów . Dlatego jeśli jeszcze nie zaplanowaliście zimowego wypoczynku, to Master-Ski będzie najlepszą propozycją dla pasjonatów białego szaleństwa.