O Nas

Firma Studio Sport istnieje od 2007 r.


Po wielu latach zbierania doświadczeń z zakresu sportu i rekreacji w różnych firmach i w różnych miejscach w Polsce postanowiliśmy założyć własną działalność na najwyższym poziomie, po to, by wprowadzić do Krynicy i okolic nowoczesną ofertę dla osób korzystających z aktywnego wypoczynku.

Narty najnowszej technologii, profesjonalne trasy narciarstwa biegowego, własne przedszkole narciarskie oraz  wykształcona kadra instruktorów i wysoka jakość usług to nasze atuty zimą.

W ofercie letniej proponujemy Państwu: basen rekreacyjny z boiskiem do siatkówki plażowej i dużym placem zabaw, wypożyczalnię rowerów i kijów nordic walking, kort do tenisa ziemnego, mini boisko do piłki nożnej, a także pole namiotowe i miejsce dla kamperów.

Dodatkowo zajmujemy się organizacją koncertów plenerowych, ewentów dla grup zorganizowanych i wyjazdów firmowych.

Sport od zawsze wpisany jest na stałe w nasze życie. Wycieczki rowerowe, rajdy na biegówkach, gry zespołowe czy inne aktywne formy spędzania wolnego czasu to nasza pasja. Miłośniczką łyżwiarstwa figurowego i baletu jest nasza córka Zosia, a pasjonatem tenisa ziemnego i narciarstwa biegowego nasz starszy syn Janek. Młodszy syn Antek nie wie w co będzie grał - ale chyba powinien podążac drogą śpiewu- ponieważ ma najbardziej donośny głos z całej rodziny:) Oazą spokoju i zarazem naszym najmłodszym szczęściem, jest córka Marysia, która zamyka naszą liczną i zwariowaną rodzinę...

Założycielem firmy Studio Sport jest Jerzy Karakuła. Absolwent AWF w Krakowie, instruktor narciarstwa alpejskiego,pływania i ratownik WOPR, od 8 lat zawodowo związany z firmą Rossignol. Współorganizował największe w Polsce otwarte testy narciarskie Rossignol Demo Tour Europe.

W ostatnich latach, przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Krynicy Zdroju, uczestniczył w tworzeniu w Krynicy bazy do uprawiania narciarstwa biegowego.

Wielką pasją naszej firmy jest tworzenie programów nauczania dla najmłodszych narciarzy, każdego dnia otaczamy się grupą młodych, zdolnych i ambitnych ludzi, którzy swoją pracą i zaangażowaniem sprawiają, że firma Studio Sport stała się jedyną alternatywą dla osób korzystających z różnych form aktywnego wypoczynku.
 
 

"Wszystkim współpracownikom i przyjaciołom dziękuję za pomoc i zaufanie, a gości wypoczywających w naszym regionie serdecznie witam i zapraszam do korzystania z naszych usług"

                                                                                         Jerzy Karakuła

 

 

 

 

Studio Sport - Noclegi w domkach w Tyliczu koło Krynicy-Zdrój. Organizacja eventów, imprez i zawodów sportowych dla grup. Basen w Tyliczu. Wypożyczalnia rowerów, kijów nordic walking i nosideł turystycznych dla dzieci. Wakacyjne warsztaty i animacje dla dzieci. Festiwal Pogranicze. Oferta dla kamperów w Małopolsce. Biegówki Tylicz i Krynica-Zdrój. Wypożyczalnia nart. Przedszkole i szkoła narciarska. Organizacja imprez, kuligów i biesiad góralskich. Organizacja pobytów: wakacje, ferie zimowe, sylwester, weekend majowy.  

Zapraszamy do współpracy.