Specjalna oferta dla pasjonatów biegówek

Biegaj  z nami w Tyliczu


Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty narciarstwa biegowego. Zapewniamy, że czas spędzony na tylickich trasach biegowych urozmaici Państwa zimowy wyjazd.

Będzie to również nowa forma aktywności fizycznej, która zaangażuje do pracy wszystkie części Naszego ciała oraz dodatkowo pozwoli się cieszyć się świeżym powietrzem i pięknym zimowym krajobrazem.

 biegówki w Tyliczu biegówki w Tyliczu


Oto specjalny program biegowy skonstruowany w porozumieniu z profesjonalnymi zawodnikami croos-country i biathlonu. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie:


Lekcja indywidualna


Technika klasyczna – wprowadzenie do narciarstwa biegowego, rozpoczęte rozgrzewką ogólnorozwojową. Opanowanie „KROKU NAPRZEMIANSTRONNEGO” i „JEDNOKROKU” pozwoli na przejście pierwszej fazy nauki. Każda lekcja odbywa się na profesjonalnie przygotowanym sprzęcie biorąc pod uwagę smarowanie nart oraz warunki pogodowe. Sprawdź ile radości dają biegówki!


Technika łyżwowa – przeznaczona dla osób, które na opanowały technikę klasyczną. Ten sposób poruszania się na nartach biegowych wymaga odpowiednich predyspozycji koordynacyjnych oraz oddechowych. Podczas zajęć nauczymy się „ŁYŻWOWANIA”, „JEDNOKROKU ŁYŻWOWEGO”, „DWUKROKU ŁYŻWOWEGO”  oraz innych pokrewnych sposobów dynamicznego pokonywania terenu.

Pakiet 5x5

W skład pakietu wchodzi 5 lekcji indywidualnych, na których opanujemy wszystkie techniki jazdy na nartach biegowych. Każda lekcja trwa 55 minut. Lekcji towarzyszą różne formy treningu począwszy od rozgrzewki, treningu tlenowego, skończywszy na treningu interwałowym.
55 minut dla naszego ciała i duszy

 

Wyprawa biegowa z instruktorem


Wyprawa biegowa – osoby chcące obcować z naturą przez dłuższy czas powinny być zainteresowane specjalnie przygotowaną  wycieczką na nartach biegowych na trasie Tylicz-Krynica-Tylicz. Ta czterogodzinna podróż w spokojnym i umiarkowanym tempie powinna zadowolić każdego bez względu na wiek.  W planie mamy nie tylko jazdę na nartach biegowych, ale również czas na streching, ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz inne ciekawe formy aktywności fizycznej. Wszystko odbywać będzie się w otoczeniu zimowego krajobrazu Krynicy i jej okolic. Celem wizyty będzie Krynicka Góra Parkowa, gdzie znajdziemy gorącą herbatę oraz chwilę na odpoczynek.


Bieg narciarski Cross Tylicz 

Wszystkim chętnych, pragnących poczuć nutkę adrenaliny podczas wypoczynku powinien zainteresować nasz bieg. Odbywał on będzie się przez cały sezon zimowy. Co tydzień zawodnicy będą mieć do pokonania tę samą trasę w jak najszybszym czasie. Na każdego czekają upominki. Ponadto Trójka najlepszych biegaczy sezonu otrzyma specjalne nagrody.

Kontakt do szkoły narciarskiej Pomarańcza: tel. 600 368 340

biegówki w Tyliczu biegówki w Tyliczu biegówki tylicz krynica biegówki tylicz krynica