Szkoła narciarska - "POMARAŃCZA"

 Szkołę Narciarską Pomarańcza tworzą wykwalifikowani instruktorzy, dla których nauka jazdy to przyjemność i pasja. Charakteryzuje ich cierpliwość, uśmiech i skoncentrowanie na zadaniu - a przede wszystkim na Państwa postępach. Szkoła Narciarska POMARAŃCZA ma pokazać pozytywną energię i dobrą zabawę, jaką chcemy się z Państwem podzielić na naszych zajęciach. Jesteśmy pewni, że dostarczymy naszym uczniom lawinę dobrego humoru i zadowolenia z aktywności fizycznej jaką oferujemy.

szkoła narciarska tylicz szkoła narciarska tylicz

W skład naszej Akademii wchodzi kadra wykwalifikowanych Instruktorów prowadzących zajęcia w trzech dyscyplinach zimowych: narciarstwie zjazdowym, snowboardzie oraz narciarstwie biegowym. Każdy z nich zadba o Państwa bezpieczeństwo i zapewni moc pozytywnych wrażeń.

Zajęcia prowadzimy na stokach Stacji Narciarskiej TYLICZ.ski.

szkoła narciarska tylicz szkoła narciarska tylicz szkoła narciarska tylicz szkoła narciarska tylicz

W sezonie 2022/2023 serdecznie zapraszamy do dwóch punktów  "Pomarańczy", które znajdują się na Gościńcu Stacji TYLICZ oraz przy trasie numer 1.

Dlaczego pomarańcza? Sezon zimowy to zwykle niedobór witamin, zwłaszcza WiT. C – Szkoła Narciarska POMARAŃCZA dostarczy ją Państwu w nadmiarze- sporo uśmiechu, ciepła i przyjemnych wspomnień. Celem POMARAŃCZY jest pokazanie dobrej zabawy, jaką chcemy się z Państwem podzielić  na naszych zajęciach. 


Czas lekcji to 55 minut ( 5 minut to kolejne przygotowanie się do jazdy).

Zapisy na lekcje indywidualne pod numerami telefonów : +48 730 03 22 33 lub +48 505 925 979


Cennik szkoły narciarskiej:

Narty Snowboard Narty biegowe

1 os./1 h -110 zł

1.os./1 h -110 zł

1.os./1 h -110 zl
2 os./1 h -160 zł
2 os./1 h -160 zł
2-4 os./1 h - 200 zł
3 os./1 h -200 zł
3 os./1 h -200 zł
5-8 os./1 h - 300 zł

 

 

 

szkoła narciarska tylicz szkoła narciarska tylicz

Dla najmłodszych narciarzy (5-8 lat) przygotowaliśmy możliwość nauki jazdy na nartach w Akademii Kubusia, która prowadzi zajęcia w grupach od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-13.00.

Przedszkole Narciarskie prowadzimy według autorskiego programu nauczania. Zajęcia w Kubusiowym Przedszkolu to nauka jazdy na nartach wśród rówieśników przy pomocy zabaw i gier sportowych na stoku. Przedszkole prowadzą instruktorzy z pedagogicznym wykształceniem i znakomitym podejściem do najmłodszych. Każdy turnus zakończony jest zawodami sportowymi, pamiątkowym medalem, indeksem narciarza i słodką niespodzianką. W takcie każdego dnia na dzieci czeka ciepły posiłek i chwila zabawy w Zimowym Miasteczku dla najmłodszych - Zobacz ofertę Akademii Kubusia

Zapisy na lekcje indywidualne pod numerami telefonów : +48 730 03 22 33 lub +48 505 925 979

  

przedszkole narciarskie tylicz przedszkole narciarskie tylicz

Dla dzieci w wieku 8-12 lat przygotowaliśmy grupowe zajęcia SKI RIDER Tylicz. To forma doskonalenia jazdy na nartach pod okiem trenerów narciarstwa alpejskiego. Dla urozmaicenia - zajęcia prowadzone są m. in. na tyczkach z pomiarem czasu, zjazdy prowadzone są także na wszystkich trasach Stacji Narciarskiej TYLICZ. W czasie trwania 5-cio dniowego szkolenia młodych narciarzy odwiedzą również ratownicy GOPR, którzy zaprezentują nieprzewidziane wydarzenia jakie można spotkać na stoku.  Po zajęciach na stoku dla wszystkich uczestników kursu czeka ciepły posiłek a każdy tydzień zakończony jest zawodami narciarskimi z pomiarem czasu.

szkoła narciarska tylicz szkoła narciarska tylicz

Posiadamy 15- letnie doświadczenie - Warto nam zaufać ...

szkoła narciarska pomarańcza