Wypożyczalnia sprzętu zimowego

Serdecznie zapraszamy do Centrum Narciarskiego - "Domki w Lesie". Posiadamy jedną z największych  wypożyczalni sprzętu zimowego w Tyliczu. Ponad 200 kompletów nart zjazdowych, biegowych i desek snowboardowych.

Oferujemy także autoryzowany serwis biegowy TOKO i własną profesjonalną trasę biegową, na której prowadzimy zajęcia z narciarstwa biegowego. W Osadzie Turystycznej "Domki w lesie czekają na Państwa nowe odcinki tras narciarstwa biegowego z bezpośrednim wyjściem w kierunku Góry Parkowej w Krynicy.

 

Wypożyczalnia  sprzętu zimowego znajduje się przy ul. Wolności 1 - OT Domki w Lesie   (w pobliżu stacji Tylicz-Ski)

 

Cennik wypożyczenia sprzętu:

Produkt Wypożyczenie na dobę Wypożyczenie na godzinę
Narty komplet  40 zł
20 zł
Snowboard-komplet  40 zł
20 zł
Narty biegowe-komplet  40 zł
35 zł / 2 godziny
Sanki  15 zł
 5 zł
Kask  10 zł
 5 zł

 

 

 

Wejście na trasę biegową w Tyliczu - 10 zł/osoba (Dla narciarzy korzystających z usług wypożyczalni "Domki w lesie" wejście na trasę jest BEZPŁATNE)

Uwaga dla partnerów Programu Lojalnościowego specjalne ceny: 10% rabatu

Lista Partnerów Programu Lojalnościowego: Pensjonat pod Samowarem, Villa Źródło, Dom Azalia, Willa u Babci Mili, Willa Przy Potoku, Ośrodek Wypoczynkowy Barta, Osada Turystyczna Domki w Lesie, Pensjonat Pokusa, Damis Krynica, Geovita Krynica- Zdrój, Geovita Złockie, Agroturystyka u Grzegorza w Tyliczu, Pensjonat Gaborek w Krynicy- Zdroju, Hotel Klimek w Muszynie, Domki w Lesie w Tyliczu, Gościnny Dom w Tyliczu.

 

Galeria zdjęć:

biegówki w Tyliczu wypożyczalnia nart w Tyliczu wypożyczalnia nart w Tyliczu wypożyczalnia nart w Tyliczu wypożyczalnia nart w Tyliczu wypożyczalnia nart w Tyliczu serwis biegowy TOKO serwis biegowy TOKO