Wypożyczalnia sprzętu zimowego

Serdecznie zapraszamy do nowego Centrum Narciarskiego - "Domki w Lesie". Posiadamy największą wypożyczalnię sprzętu w Tyliczu. Ponad 300 kompletów nart zjazdowych, biegowych i desek snowboardowych.

Oferujemy także autoryzowany serwis biegowy TOKO i własną profesjonalną trasę biegową, na które prowadzimy zajęcia z narciarstwa biegowego.  W naszej ofercie znajdują się także  najnowsze modele nart testowych marki Rossignol i Dynastar. W Osadzie Turystycznej "Domki w lesie" czeka na Państwa Akademia Kubusia z przedszkolem narciarskim i nowe odcinki tras narciarstwa biegowego z bezpośrednim wyjściem na trasę w kierunku na Górę Parkową.

 

 UWAGA

Wypożyczalnia  sprzętu zimowego   w Tyliczu przy ul. Konfederatów Barskich - została przeniesiona na ul. Wolności 1 - OT Domki w Lesie   (w pobliżu stacji Tylicz-Ski)

 

Cennik wypożyczenia sprzętu:

Produkt Wypożyczenie na dobę Wypożyczenie na godzinę
Narty VIP-komplet  40 zł

25 zł

Narty carving-komplet  35 zł
20 zł
Snowboard-komplet  35 zł
20 zł
Narty biegowe-komplet  35 zł
30 zł / 2 godziny
Sanki  15 zł
 5 zł
Kask  10 zł
 5 zł

 

Uwaga dla partnerów Programu Lojalnościowego specjalne ceny: 10% rabatu

Lista Partnerów Programu Lojalnościowego: Pensjonat pod Samowarem, Villa Źródło, Dom Azalia, Willa u Babci Mili, Willa Przy Potoku, Ośrodek Wypoczynkowy Barta, Osada Turystyczna Domki w Lesie, Pensjonat Pokusa, Damis Krynica, Geovita Krynica- Zdrój, Geovita Złockie, Agroturystyka u Grzegorza w Tyliczu, Pensjonat Gaborek w Krynicy- Zdroju.

 

Galeria zdjęć:

biegówki w Tyliczu wypożyczalnia nart w Tyliczu wypożyczalnia nart w Tyliczu wypożyczalnia nart w Tyliczu wypożyczalnia nart w Tyliczu wypożyczalnia nart w Tyliczu serwis biegowy TOKO serwis biegowy TOKO